Widok Lublin - PN Motor Lublin 1 : 9

Widok Lublin - PN Motor Lublin  1 : 9

Pierwszy mecz za nami. Zawsze jest jedna wielka niewiadoma jak zagramy na początku rozgrywek, jak wkomponują się nowi zawodnicy, czy nie sparaliżuje nas presja itp. Na szczęście stanęliście na wysokości zadania i w imponujący sposób, szczególnie w pierwszej połowie pokazaliście klasę piłkarską w pełnej okazałości. Miło było patrzeć na akcje rozgrywane raz lewą raz prawą stroną. Przestrzegałbym jednak przed huraoptymizmem, bo wymagający rywale dopiero przed nami. Przytrafiło Nam się kolka błędów , szczególnie przy wyprowadzaniu piłki, czego konsekwencją była utrata bramki. Ale jak to sie mówi pierwsze koty za płoty. Poprawiamy błędy, doskonalimy swoje niemałe umiejętności i w następnych meczach sprawiamy dużo przyjemności z naszej gry swoim sympatykom. Ja osobiście gratuluję okazałego zwycięstwa, które dedykuję przebywajacemu w szpitalu naszemu bramkarzowi Rafałowi Chapule.

Oceny za mecz w skali 1-10

Krystian Krupa 7