OPŁATY MIESIĘCZNE W AKADEMII PIŁKARSKIEJ MOTOR LUBLIN :

Opłatę członkowską w należnej wysokości prosimy wpłacać do 10 dnia każdego miesiąca na konto:

Nazwa odbiorcy:                            Akademia Piłkarska Motor Lublin, 20-101 Lublin, Al.Zygmuntowskie 5/12

Bank Zachodni WBK SA Nr konta:                          32 1090 2688 0000 0001 2224 9235

Tytuł wpłaty:                                   Wsparcie Akademii , imię i nazwisko dziecka, rok urodzenia, za który miesiąc.

Wysokość opłaty miesięcznej zawodników zgłoszonych do ligi wynosi 100 zł. Spowodowane to jest dodatkowymi kosztami tzn. opłata za pracę sędziów i organizacja spotkań na własnym boisku, transport na mecze.

Dziękuję za zrozumienie i prosimy o terminowe dokonywanie wpłat oraz pokrycie zaległości.

Uprzejmie informujemy, że wszelkich informacji dotyczących zaświadczeń związanych z wyjazdem na letni obóz sportowy udziela Pani Anna Gąsior.

• mail: gasior.anna@gmail.com
  • tel.: 792 875 849