Hetman Zamość - Motor Lublin S.A. 1 : 1

Hetman Zamość - Motor Lublin S.A.   1 : 1

Nie byłem na meczu w Zamościu, ale z uzyskanych informacji wynika, że zagraliście dobre zawody, remisując ze starszymi przeciwnikami 1-1. To dobrze rokuje na przyszłość. Gratuluję uzyskanego wyniku. Te rozgrywki będą swoistą szkołą życia dla Was, zarówno indywidualnie jak i zespołu. Dzięki tej rywalizacji z pewnością podniesiecie swoje niemałe umiejętności. Będziecie musieli toczyć walkę wręcz, pod względem fizycznym i czasami trzeba będzie grać sposobem z silniejszymi przeciwnikami, żeby osiągnąć dobry wynik. Dobre zawody rozegrał Olek Flis, linia obrony z Kozłem i Kożuchem na czele oraz kapitan Bunio. Pozostali też włożyli dużo serca i zaangażowania w końcowy wynik. Troszkę więcej oczekujemy w ofensywie od naszych eksportowych skrajnych pomocników Persiego i Franka, dzięki którym powinniśmy napędzać grę do przodu. Już we wtorek mecz derbowy, na który nie mogę się już doczekać. Gratuluję dobrego wyniku i życzę powodzenia w następnych meczach.