Liga Junorów

15.08.2014 r. ruszają rozgrywki ligowe Juniora Młodszego. Nasz zespół wystartuje w I Lidze Wojewódzkiej Juniora Młodszego / najwyższa wojewódzka klas rozgrywkowa w roczniku 98 i młodsi /. Sezon 2014/2015 będzie niezwykle ciekawy i trudny dla naszych zawodników, drużyna oparta głownie na chłopakach rocznika 99 będzie rywalizować z drużynami w których dominującym rocznikiem będzie rocznik 98.

Po raz pierwszy od kilku lat presja faworyta będzie spoczywać na naszych rywalach. Niezwykle ważnym bonusem jesiennej części tych rozgrywek będzie awans dwóch pierwszych drużyn do Centralnej Ligi Juniora Młodszego, co na pewno jeszcze bardziej uatrakcyjni tą rywalizację.

Na inaugurację sezonu wyjeżdżamy do Zamościa na mecz z Hetmanem, a w drugiej kolejce Wielkie Derby, bratobójczy pojedynek z PN Motor Lublin.

Oto zespoły rywalizujące w I Lidze Wojewódzkiej Juniora Młodszego / B1/:

• AP TOP 54 Biała Podl.
  • Avia Świdnik
  • BKS Lublin
  • Górnik Łęczna
  • Hetman Zamość
  • Lewart Lubartów
  • Motor Lublin SA
  • Niedźwiadek Chełm
  • Orlęta Łuków
  • Orlęta Spomlek Radzyń Podl.
  • PN Motor Lublin
  • Tomasovia Tomaszów Lub.
  • Widok Lublin
  • Wisła Puławy

Życzymy drużynom entuzjazmu i radości z gry oraz wytrwałości w dążeniu do sukcesu.