Orlęta Łuków - PN Motor Lublin 0 : 5

Orlęta Łuków - PN Motor Lublin   0 : 5

Gratuluje awansu do Makroregionalnej Ligi Juniora Młodszego. Odwaliliście chłopcy kawał dobrej roboty w całej rundzie, za co dostajecie ,,wisienkę na torcie"w postaci możliwości rywalizacji z najlepszymi drużynami w tej części kraju. Będziecie mogli podnosić swoje umiejętności piłkarskie i pokazać swoje walory sportowe innym. Na ocenę rundy przyjdzie czas po 2 ostatnich meczach, a teraz kilka słów o meczu w Łukowie. Pojechaliśmy tam w okrojonym składzie, bez wielu kluczowych zawodników (choroby, kontuzje, wesele) z dwoma debiutantami z rocznika 2000 Jakubem Futrzyńskim i Michałem Królem. Sam mecz rozegraliśmy na średnio-słabym poziomie, co pewnie sami zauważyliście, mając duże problemy ze swobodnym operowaniem piłki, co zawsze było nasza silną stroną. Na szczęście przebudził się Maciek Welman, którego dwie pierwsze bramki wprowadziły spokój w nasze poczynania. sami zauważyliście, że dwaj debiutanci udanie wkomponowali się do zespołu i właśnie tych dwóch zawodników w szczególności chciałem wyróżnić za to spotkanie. Kuba był nie do przejścia na środku obrony, bardzo dobrze wprowadzając piłkę do gry a Michał dał dobra jakość gry do przodu i strzelił piękną bramkę po bardzo fajnej akcji.

Oceny:

Krystian Krupa 6

Patryk Iwaszko 3

Sebastian Pyda 6

Jakub Futrzyński 6

Piotr Bielawski 5

Szymek Kamiński 4

Norbert Pioś 6

Hubert Korzeniewski 3

Bartek Tkaczuk 4

Adrian Zieliński 3(pierwsza połowa) 6 (druga)

Maciek Welman 6