Orlęta Radzyń Podl. - Motor Lublin S.A. 0 : 3

Orlęta Radzyń Podl. -  Motor Lublin  S.A.  0 : 3

Nie byłem na meczu i nie wystawię Wam ocen, ale bardzo się cieszę, że w kilku ostatnich meczach gracie naprawdę dobrze w piłkę. Od meczu z Wisła Puławy przegranego bardzo niesprawiedliwie jesteście na fali wznoszącej. Szkoda, że liga ma się ku końcowi bo moglibyście jeszcze sprawić niejedną niespodziankę. Z relacji trenera wynika ,że zagraliście dobrze w obronie z niezawodnymi stoperami Bartkiem i Piotrkiem. Wspaniałą asystą popisał się Michał Chachuła, wykładając piłkę jak na tacy Olowi Flisowi, który również rozegrał dobre zawody. Na duże słowa uznania należą się Kubie Buczkowi za dominację w środku pola i dwie jakże ważne bramki po uderzeniach z dystansu. Na koniec rozgrywek zmierzycie się z drużyną Orląt Łuków, który to zespół jest jak najbardziej w Waszym zasięgu. Zwycięstwo byłoby ukoronowaniem dobrej rundy jesiennej w wykonaniu drużyny, czego Wam bardzo gorąco życzymy.