Motor Lublin S.A. - AP TOP 54 Biała Podl. 0 : 0

Motor Lublin S.A.  -  AP TOP 54 Biała Podl.    0 : 0

Dobry mecz z Wisłą i bardzo dobra gra, nie była dziełem przypadku. W meczu z Top-em pokazaliście charakter, jakość gry,wielkie zaangażowanie i mądrość piłkarską. To Wy, przez dużą część spotkania dyktowaliście warunki gry na boisku, bardzo dobrze operując piłką, starając sie zdobyć bramkę. Naprawdę wielkie gratulacje i oby tak dalej. Nie będę oceniał wszystkich zawodników, bo byłem tylko na pierwszej połowie meczu, ale wyróżniła się cała jedenastka graczy.. Stoperzy nie do przejścia, Bunio i Szymek rządzący w środku pola, dojrzała gra Mosta, Frania i Jaśka oraz dobre utrzymanie się przy piłce Ola, to wszystko wpłynęło na taką a nie inną ocenę meczu. Gratuluję serdecznie postawy w tych dwóch spotkaniach i oczekuję takiej samej jak nie lepszej gry w kolejnych meczach.