Motor Lublin S.A. - BKS Lublin 0 : 0

Motor Lublin S.A.  -  BKS Lublin    0 : 0

Będę Was chwalił za takie mecze,za wolę walki, chęć odniesienia zwycięstwa, za sposób grania. Rywalizowaliśmy z drużyną niewygodną, nastawioną na grę defensywną, z którą trudno się gra. Jak mam coś do zarzucenia to nieskuteczność i sposób rozwiązywania sytuacji podbramkowych, których mieliśmy sporo. Próbowaliśmy raz lewa, raz prawą stroną, środkiem, strzałami z dystansu, środkiem. Niestety nie udało się . mówi się trudno, żyje się dalej. Dla mnie kluczem do zwycięstwa było strzelenie jedną bramkę w pierwszej połowie z trzech wyśmienitych sytuacji, Jacek, Olo i Persi po bardzo dobrych, składnych akcjach całej drużyny. Na wysokości zadania stawał zawsze bardzo dobrze dysponowany bramkarz zespołu gości. Chcę pochwalić Olafa za jedną bardzo dobrą interwencję z pierwszej połowy. Naprawdę milo Was się prowadziło w tym dniu, szkoda, że się nie udało odnieść zwyciestwa. Ale najbliższa okazja już w sobotę w meczu derbowym z Widokiem.

Oceny:

Olaf Ciepliński 7