AP TOP 54 Biała Podl. - PN Motor Lublin 1 : 2

AP TOP 54 Biała Podl. - PN Motor Lublin  1 : 2

Wielką radość sprawiliście chłopcy przede wszystkim sobie, mnie jak i wielu swoim sympatykom i kibicom klubu odnosząc zwycięstwo nad liderem z Białej Podlaskiej. Szkoda, że nie słyszeliście reakcji rodziców z rocznika 99 gdy przekazałem informację o Waszym sukcesie. To bardzo miłe i jednocześnie nobilitujące do dalszej pracy. Już we czwartek na treningu widziałem,że zaczynacie być dobrze dysponowani, agresywni i jakościowo wykonujący ćwiczenia na bardzo dobrym poziomie. To potwierdziło się w sobotę, gdzie z relacji Trenera Mirka zagraliście bardzo dobre zawody, przez długie momenty dominując na placu. To cieszy. Zrobiliście wielki krok do celu jaki sobie postawiliśmy tzn,awansu do Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych. Wiem, ze jesteście drużyną z charakterem, udowadniając to w meczach z Wisłą i Łęczną. I takie cechy musicie pokazywać w każdym momencie na boisku do końca Waszej kariery. Tylko tak możemy, możecie odnieść sukces jakim jest granie na najwyższym poziomie rozgrywkowym. Macie ku temu duże szanse. Mówiłem, że nie ma na Nas mocnych jak na swoim poziomie zagra trójka ofensywnych zawodników Wojtek Zielo i Szymek. Tak było w sobotę, plus gra reszty zawodników na bardzo wysokim poziomie wraz z rezerwowymi, przyczyniła się do odniesienia tego jakże ważnego zwycięstwa. Jestem dumny, żemogęzWami pracować. nie byłem na meczu dlatego ocen za ten mecz nie będzie. Dla mnie wszyscy bez wyjątkuzasłużyliściena 10 i taką ocenę za to spotkanie wystawiamwszystkim bez wyjątku. Dziękuje trenerowi Mirkowi, za pomoc w prowadzeniu Was w sobotę. Teraz przygotowujemysiędo meczów zNiedźwiadkiemibardzo trudnego z Radzyniem. Treningi w tymtygodniu wtorek 17 Kresowa, środa 17.30 Kresowa, czwartek 17.30 Kresowa i piątek koło 16-16.30 rozruch dla wszystkich. Sobota wolne i w niedzielę 17 gramy.