Makroregionalna Liga Juniora Młodszego

Centralna Liga Juniora i Makroregionalna Liga Juniora Młodszego, to najwyższe klasy rozgrywkowe juniorskie w Polsce i w obu mamy ponownie dwa nasze zespoły !!!.
Awans do Makroregionalnej Ligi Juniora Młodszego wywalczyli: Andrzejkiewicz Michał, Brzozowski Daniel, Buczek Jakub, Chachuła Michał, Ciepliński Olaf, Chyła Mateusz, Drzazga Dariusz, Flis Aleksander, Franczak Kamil, Grabarek Mateusz, Jaśkiewicz Krzysztof, Kobiałka Szymon, Kozłowski Bartłomiej, Kożuchowski Piotr, Lecki Piotr, Leszcz Jacek, Mazurek Adam, Mostowiec Daniel, Persona Kacper, Próchniak Wojciech, Rakowski Alan, Tkaczuk Bartłomiej.
Zespół cały sezon prowadził trener - Mirosław Komar.

Drugą drużyną z Lubelszczyzny która zapewniła sobie awans do Ligi Makroregionalnej jest Widok Lublin. Podopieczni Marcina Popławskiego na dwie kolejki przed końcem rozgrywek zapewnili sobie awans do tych rozgrywek. Gratulujemy !!!.

Rozgrywki na szczeblu centralnym rozpoczną się w marcu, cały skład MLJM poznamy z początkiem listopada. Naszą grupę rozgrywkową utworzą po dwie najlepsze drużyny z Lubelszczyzny, Małopolski, Podkarpacia i Świętokrzyskiego.
Poniżej przedstawiamy sytuację w poszczególnych regionach naszej grupy:
Lubelskie – awans : Motor Lublin , Widok Lublin
Małopolskie – awans :  Wisła Kraków, Progres Kraków.
Podkarpackie – awans: Stal Mielec, Stal Rzeszów.
Świętokrzyskie – awans: Korona Kielc, Granat Skarżysko.

Zwycięzcy :

• Grupy A (Warta Sieradz,UKS SMS Łódź, Legia Warszawa, Znicz Pruszków, MOSP Białystok, Jagielonia Białystok, Stomil Olsztyn, Olimpia Elbląg)
  • Grupy B (Zawisza Bydgoszcz, Chemik Bydgoszcz, Lech Poznań, Górnik Konin,Pogoń Szczecin, Bałtyk Koszalin, Arka Gdynia, Lechia Gdańsk)
  • Grupy C (Dolnośląskie, Warta Gorzów,UKP Zielona Góra, Pomologia Prószków, MOSIR Opole, Górnik Zabrze, Ruch Chorzów, Zagłębie Lubin, Miedź Legnica)
  • Grupy D  (Motor Lublin, Widok Lublin, Progres Kraków, Wisła Kraków, Stal Mielec, Stal Rzeszów, Korona Kielce, Granat Skarżysko.)

spotkają się w czerwcowym Finale Mistrzostw Polski.