Gratulujemy awansu do Makroligi

Na trzy kolejki przed końcem rundy jesiennej nasz zespół zapewnił sobie awans do Makroregionalnej Ligi Juniora Młodszego.

Po dzisiejszej porażce Stali Kraśnik przewaga nad trzecią drużyną ligi wzrosła do dziewięciu punktów a bezpośredni pojedynek pomiędzy obiema drużynami został rozstrzygnięty na korzyść Motoru Lublin. W związku z tym drużyna z Kraśnika nie ma szans na przeskoczenie w tabeli naszego zespołu.

W obecnych rozgrywkach pozostała jeszcze do rozstrzygnięcia kwestia awansu drugiej drużyny do rozgrywek Makroregionalnych. Szanse na to miejsce ma jeszcze cztery zespoły, przewaga Widoku Lublin wydaje się na tyle duża iż tylko czarna seria może pokrzyżować plany sąsiada na awans do tych rozgrywek.

Gratulujemy zawodnikom i trenerowi Komarowi awansu, wywalczonego w imponującym stylu ( wszystkie wygrane mecze ) i życzymy drużynie dobrych występów na arenie ogólnopolskiej.