Skład CLJ młodszego.

Wojewódzkie Związki Pliki Nożnej

Szanowni Państwo,

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że zgodnie z postanowieniami Regulaminu

Rozgrywek o Klubowe Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych (B1, ) na sezon 2014/2015,

w rundzie wiosennej rozgrywki będą prowadzone w 4 grupach:

• Grupa A - Łódzki ZPN, Mazowiecki ZPN, Podlaski ZPN, Warmińsko-Mazurski ZPN,

• Grupa B - KujawskoPomorski ZPN, Pomorski ZPN, Zachodniopomorski ZPN

Wielkopolski ZPN,

• Grupa C - Dolnośląski ZPN, Lubuski ZPN, Opolski ZPN, Šląski ZPN,

• Grupa D - Lubelski ZPN, Małopolski ZPN, Podkarpacki ZPN, Šwiętokrzyski ZPN.

Zgodnle z decyzją Komisji ds. Piłkarstwa Amatorskiego i Młodzieżowego PZPN, rozgrywki w poszczególnych grupach będą prowadzone przez następujące Związki Piłki Nożnej

Grupa A - WarmlfskoMazurski ZPN,

Grupa B - Pomorski ZPN,

Grupa C - Śląski ZPN,

Grupa D - Małopolski ZPN.

W załączeniu przekazujemy ramowy terminarz rozgrywek. Informujemy, że zgodnie z przyjętymi założeniami:

1. Obowiązuje jeden ramowy terminarz dla wszystkich grup rozgrywkowych. 2. Związki prowadzące rozgrywki we własnym zakresle opracowują szczegółowe terminarze

rozgrywek dla poszczególnych grup. 3. Rozgrywki muszą być prowadzona z wykorzystaniem funkcjonalności systemu Extranet.

4. Mecze kolejek oznaczonych w terminarzu jako sobota" mogą być rozgrywane w soboty

lub niedziele.

5. Co do zasady, dokładne terminy meczów (dzień, godzina) ustalają gospodarze zawodów, jednakże związki prowadzące rozgrywki mają prawo wyznaczyć obligatoryjne terminy rozgrywania zawodów,

. Obligatoryjny termin rozegranla meczów 13 kolejki - 06 czerwca (sobota) godz. 1.00.

. Obligatoryjny termin rozegrania meczów 14 kolejki – 10 czerwca środa) dodz. 1700.

2. Drużyny biorące udział w rozgrywkach Ligi Makroregionalnej Juniorów Młodszych w rundzie wiosennej sezonu piłkarskiego 2014/2015 otrzymają z PZPN dofinansowanie w kwocie 15 000 zł (piętnaście tysięcy) netto.

3. Kwota dofinansowania, o której mowa w pkt. 2 zostanle przekazana klubom, których drużyny przystąpią do rozgrywek Llgi Makroregionalnej Juniorów Młodszych przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2014/2015

. Klub, którego drużyna wycofa się z rozgrywek przed ich zakończenlem, zobowiązany

będzie do zwrotu całej kwoty dofinansowania.

Płatność będzie realizowana po wystawieniu przez klub odpowiedniego dokumentu obciążeniowego. Prosimy o przekazanie niniejszej lnformacji klubom, które awansowały do rozgrywek Ligi Makroregionalnej.

Zwracamy się do poszczególnych Związków Piłki Nożnej o przekazanie do Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN oraz Związków Piłki Nożnej prowadzących rozgrywki w poszczególnych grupach lnformacji o klubach, które awansowały do rozgrywek Ligi Makroregionalnej, zawlerającej: 1. pełną nazwę klubu, 2. numer telefonu | faksu, . adres e-mail, . listę zawodników zobowiązanych do wykonania kary dyskwalifikacji, jako konsekwencji otrzymania określonej liczby napomnień lub wykluczenia w rozgrywkach na szczeblu ZPN.

Po przeanalizowaniu rozgrywek w województwie Podkarpackim, Małopolskim i Świętokrzyski skład naszej grupy Centralnej Ligi Juniora młodszego wygląda następująco:

• Resovia Rzeszów
  • Stal Mielec