PN Motor Lublin - Wisła Puławy 1 : 1

PN Motor Lublin - Wisła Puławy     1 : 1

Tak jak mówiłem pierwszy poważny sprawdzian i pierwsze poważne problemy. Chwalę Was za chęć odniesienia zwyciestwa za wszelką cenę, niesamowitą wolę walki, determinację i ogromną ambicję. Wyszarpaliśmy ten punkt przeciwnikowi z gardłą, na więcej niestety nie pozwoliła nam zbyt gorąca głowa w rozwiązywaniu sytuacji ofensywnych. Niech to będzie nauczka na przyszłość i przestroga przed następnymi meczami. Przeciwnik bardzo solidny i nieprzyjemny w graniu. Tak jak powiedział trener Komar zabrakło bramki na 1-0 ( Norbi i Rafał) co było kluczowe w konfrontacji z tak dysponowanym przeciwnikiem. Czego mi zabrakło? Wymienienia kilku podań na połowie przeciwnika (mała gra) i lepszej dyspozycji jednego z trójki kluczowych zawodników ofensywnych -Ziela, Szymka i Wojtka. Tego zabrakło do odniesienia zwyciestwa. Ale mimo remisu, cieszę się z możliwości zagrania takiego meczu, bo tylko rozgrywając takie zawody, pod presją przeciwnika i niekorzystnym wyniku, możecie podnosić swoje umiejętności. Przed nami 3 mecze z Tomasowią, Łęczna i Białą Podlaską, które pokażą nasze miejsce w szeregu. Omówienie indywidualne będzie na dzisiejszym treningu, teraz podaję oceny za mecz.

Krystian Krupa 7

Norbert Pioś 6