PN Motor Lublin - Niedźwiadek Chełm 9 : 0

PN Motor Lublin - Niedźwiadek Chełm   9 : 0

Jestem bardzo zadowolony z postawy drużyny i poszczególnych zawodników w niedzielnym spotkaniu z Niedźwiadkiem Chełm. Oczywiście rywal nie był najwyższej półki, ale nikt przed Nami się nie położy i mecz należy wybiegać z zaangażowaniem i odpowiednią jakością. To wszystko było wczoraj. Cieszy fakt, że mogli zagrać zawodnicy, którzy do tej pory grali mniej, że odpoczęli zawodnicy eksploatowani oraz chorzy i kontuzjowani. Przytrafiały nam się chwile przestoju, i błędów indywidualnych, szczególnie w drugiej połowie, ale nie zmienia to bardzo pozytywnego obrazu meczu. Było dużo strzałów z dystansu, gry kombinacyjnej ( Szymek -Zielo) pięknie wykonany stały fragment gry z bramką Adriana. Generalnie mądra i spokojna gra. Na szczególne wyróżnienie w dobrze grającej drużynie zasłużyli Norbi za grę w środku pomocy, Mati Mysłowski i Patryk Iwaszko za pierwszą połowę spotkania. Przed nami jeden z ostatnich trudnych meczy na gorącym terenie w Radzyniu. Gospodarze są bardzo niewygodną drużyną, grającą piłkę siłową, bardzo agresywną z dwoma silnymi napastnikami. Czeka nas ciężka przeprawa Ale wierzę w Was, charakter, zaangażowanie i przede wszystkim umiejętności piłkarskie. Mam nadzieję, że wszyscy chorzy i kontuzjowani zawodnicy dojdą do siebie, na czele z Dorianem i wszyscy razem pojedziemy w sobotę dobrze pograć piłkę w Radzyniu.

Oceny za mecz:

Krystian Krupa 6