PN Motor Lublin - Górnik Łęczna 1 : 0

PN Motor Lublin - Górnik Łęczna    1 : 0

Zwycięstwo dedykujemy naszemu kapitanowi Czarkowi Kabale, który w dniu dzisiejszym przeszedł zabieg usunięcia łąkotki!!!

Jestem bardzo szczęśliwy z odniesionego zwycięstwa i jednocześnie zmęczony fizycznie i psychicznie kierowaniem Was w dzisiejszym spotkaniu. Nie wiem czy zdawaliście sobie sprawę z wagi dzisiejszego pojedynku, ale w perspektywie gry w centralnej lidze juniora młodszego w przyszłym roku, zrobiliśmy wielki krok aby tam się znaleźć. Gratuluję Wam z całego serca. Wydarliśmy te 3 punkty jak to się mówi z wątroby, charakterem i determinacją. To zwycięstwo jest tym bardziej cenne, gdyż zdaję sobie sprawę, że jako drużyna nie jesteśmy w optymalnej dyspozycji a w dzisiejszym dniu, spotkaliśmy się z drużyną bardzo zdeterminowaną, agresywną i poukładaną. Tym bardziej należy docenić to co dzisiaj osiągnęliśmy. Nie będę wytykał błędów, które nam się dzisiaj przytrafiły. Każdy wie jak zagrał. Co zrobił dobrego, co mógł zrobić lepiej. Było mało grania w piłkę, dużo walki wręcz, mało finezji i sporo szczęścia w dwóch sytuacjach pod koniec pierwszej polowy i pod koniec meczu. Ale słoneczko zaświeciło dla nas i cieszmy się z tego. Dlatego apeluję o pełną koncentracje i determinację w następnych spotkaniach. Już w najbliższej kolejce jedziemy do lidera, gdzie czeka nas interesujący mecz. Od poniedziałku przygotowujemy się do tego pojedynku. Zawody z Łęczną miały wielu bohaterów. Głównymi bohaterami byliście Wy jako drużyna, zarówno Ci grający od początku jak i zmiennicy z Patrykiem Iwaszką i Maćkiem Welmanem na czele. Ale muszę zwrócić uwagę na 2 zawodników. Sebastiana Pydę i Doriana Goliszewskiego. Sebastian, wiedziałem, że umrzesz fizycznie w tym meczu, tylko nie wiedziałem w której minucie. Jesteś najbardziej eksploatowanym zawodnikiem w drużynie, a po meczu w Tomaszowie, gdzie dzięki niefrasobliwości kolegów, musiałeś grać cały mecz, wiedziałem ,że dzisiaj nie wytrzymasz . Dałeś radę połowę i do tego strzeliłeś zwycięską bramkę . Wielki szacunek. Jesteś charakternym zawodnikiem i cieszę się ,że z Nami jesteś. Dorian- za dzisiejszy mecz, za spokój i opanowanie ( wszyscy wiemy o czym mówię) za niewyprowadzenie się z równowagi ani przez moment, a miałeś prawo po faulu Twojego ,,przyjaciela" z Łęcznej, za jakość grania na środku obrony w drugiej połowie, przyznaję Ci ocenę 10 za dzisiejszy mecz. Niech to będzie dowód uznania dla Ciebie za wkład w odniesione zwycięstwo i postawę w dzisiejszym spotkaniu. I jeszcze słowo o przeciwniku. Wiemy jak nas potraktowali w sparingu, jak się zachowywali. Ale mimo tego wszystkiego, należy docenić ich dzisiejszą grę. I tym bardziej cieszmy się z dzisiejszego zwycięstwa bo pokonaliśmy dobrego przeciwnika. Jeszcze raz słowa uznania dla Was chłopcy za postawę w dzisiejszym spotkaniu pod względem sportowym jak i pokazania klasy i kultury zachowania.

Oceny:

Krystian Krupa 6