Orlęta Radzyń Podl. - PN Motor Lublin 1 : 7

Orlęta Radzyń Podl. - PN Motor Lublin  1 : 7

We wczorajszym meczu z Orlętami Radzyń, weszliście na taki poziom grania, który jest nieosiągalny dla innych zespołów. Tak jak operowaliście piłką w środkowej strefie boiska ( Szymek, Norbi i Zielo ), graliście 1-1 w bocznych sektorach ( Wojtek i Bartek ) czy bezbłędnie czytaliście długie piłki przeciwnika ( Sebek i Piotrek,Mati ) zasługuje na najwyższe słowa uznania. Było bardzo miło zarówno mi jak i kibicom miejscowym, obserwować Wasze poczynania na bosku. Oglądając taki mecz, odzyskuje się wiarę w to, że polscy zawodnicy potrafią grać w piłkę na bardzo dobrym poziomie. Posiadacie ogromny potencjał umiejętności indywidualnych i macie szanse grać na naprawdę dobrym poziomie. Zastanawiam się,skąd mały kryzys na początku rozgrywek? Na pewno przeciwnicy postawili trudne warunki ( Wisła, Górnik). Zapewne czas na poznanie i wkomponowanie nowych zawodników i pewnie czynnik delikatnej presji na wynik i chęć osiągnięcia celu sportowego. To wszystko zapewne przyczyniło się do takiej a nie innej gry na początku sezonu. Teraz grajcie jak najdłużej tak jak ostatnio. Cieszcie się grą. Niech Wam sprawia jak najwięcej radości i zadowolenia. Mecze sa różne, dobre, bardzo dobre, słabe. To jest piękno i prawo sportu. Ale rozgrywając takie mecze jak wczoraj jest się bardzo dumnym z zawodników, z którymi się pracuje na co dzień. Dziękuję i gratuluję raz jeszcze.

Oceny:

Krystian Krupa 6