Orlęta Łuków - PN Motor Lublin 0 : 3

Orlęta Łuków - PN Motor Lublin  0 : 3

W sobotę 07.06.2014 r. rozegraliśmy 24-ty mecz ligowy w tym sezonie. Tym razem mecz odbył się na wyjeździe z drużyną Orląt z Łukowa. Spotkanie rozpoczęło się od zdecydowanego pressingu ze strony gospodarzy, pomimo to udało nam się przeprowadzić dwie skuteczne kontry zakończone bramkami. Przez kolejne minuty gra toczyła się na połowie przeciwnika. Stworzyliśmy sobie jeszcze kilka klarownych sytuacji z których powinny paść bramki. Dopiero w ostatniej minucie pierwszej połowy udało nam się podwyższyć wynik na 3:0. Po przerwie mecz miał podobny przebieg jak pierwsza połowa ale wynik nie uległ już zmianie.

Poważnej kontuzji w tym meczu doznał zawodnik Orląt Mateusz Czwarno. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia.