Motor Lublin S.A. - Wisła Puławy 0 : 1

Motor Lublin S.A.  -  Wisła Puławy  0 : 1

Szkoda mi Was dzisiaj chłopcy. Pomimo dobrej i momentami bardzo dobrej gry, zeszliście z boiska pokonani, po niezrozumiałej, a dla mnie idiotycznej decyzji sędziego o podyktowaniu w ostatniej minucie rzutu karnego. Niestety pomyłki i gafy sędziowskie są wpisane w naszą dyscyplinie sportu i chcąc, nie chcąc trzeba się z tym pogodzić.
Dzisiaj śmiało możecie powiedzieć po meczu, że zrobiliśmy wiele, żeby wygrać mecz i pogratulować sobie solidnej postawy. Wielka szkoda, nie wykorzystanej sytuacji przez Frania, po kapitalnej akcji Piotrka Leckiego, po której pewnie Wisła by się nie podniosła. Zabrakło trochę szczęścia , trochę jakości grania do przodu , ale mimo wszystko naprawdę gratuluje Wam postawy w dzisiejszym meczu. Przed wami kolejne wyzwanie w sobotę ,pojedynek z TOP-em i życzymy Wam rozegrania równie dobrego spotkania jak dzisiaj.

OCENY:

Alan Rakowski 6