Mistrzostwo Wojewódzkiej Ligi Trampkarza Starszego

W znakomity sposób młodzi zawodnicy Piłkarskich Nadziei Motoru rozłożyli mistrzowską fetę w sezonie 2013/2014. Dwa tygodnie temu triumfował w rozgrywkach trampkarzy młodszych rocznik 2000, tydzień temu w lidze młodzików starszych rocznik 2001, w sobotę rocznik 1999, który na kolejkę przed końcem ligi trampkarzy starszych zapewnił sobie Mistrzostwo Województwa. W meczu na Kresowej młodzi Motorowcy pokonali 3 drużynę w tabeli - Górnika Łęczna 6:1.

Dobra praca zaczyna przynosić spodziewane efekty - Nie jest przypadkiem, że w kolejnych latach mistrzowskich tytułów przybywa. To efekt naboru wartościowych zawodników i dobrego systemu szkolenia. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach będzie podobnie, a nasza dominacja w regionie nie będzie już wzbudzała zdziwienia. Powoli czas wyznaczać sobie nowe cele w młodzieżowej piłce w Polsce.

Skład Mistrzów Województwa w Trampkarzu Starszym:

• Daniel Brzozowski
  • Jakub Buczek