Lewart Lubartów - PN Motor Lublin 0 : 8

Lewart Lubartów - PN Motor Lublin   0 : 8

Zagraliśmy dobre zawody. Szczególnie pierwsza połowa była perfekcyjna w Waszym wykonaniu. Szybkość grania, dobre operowanie piłką, odbiory, gra po stracie piłki, wszystko to się zazębiało, czego efektem był wynik 6-0 do przerwy. Szczerze mówiąc nie pamiętam jako trener, żeby po 10 minutach gry wygrywać 5-0. Widocznie do serca wzięliście sobie moje uwagi i obawy przedmeczowe, podchodząc bardzo skoncentrowani do zawodów. Ja osobiście bardzo się cieszę, że mogliśmy przećwiczyć różne warianty gry, nowe ustawienia personalne. Wnioski? Możemy funkcjonować bez Ziela, udanie zastąpił go Wojtek Gęborys, zamiana pozycjami dwójki stoperów z dwójką środkowych pomocników, dobra gra Mikiego na boku i Patryka Iwaszko na stoperze, aktywna gar i dwie bramki Sebastiana Pydy. to są pozytywy zmian i absencji kilku zawodników. Bardzo podobała mi się gra Piotrka Bielawskiego, dużo odbiorów w ważnych momentach, najlepszy mecz w tej rundzie zagrał Norbert Pioś. Mogliśmy przećwiczyć bardzo dużo stałych fragmentów gry. To cieszy, że drużyna funkcjonowała bardzo dobrze. Ale proszę nie ekscytować się za bardzo, bo ten mecz to już historia a przed nami nowe wyzwania. Zbliżają się trudne spotkania z Wisłą, Łęczną i Topem, które pokażą Naszą sportową wartość. Także proszę jeszcze o pełną mobilizację ( jestem pełen uznania dla Was za dotychczasową postawę i zaangażowanie). Jak to nieraz mówię, każdy mecz traktujmy jak Puchar Polski. Jeżeli wygramy to przechodzimy dalej. A pamiętajcie , że gramy tylko jedną rundę i jakakolwiek strata punktów może być opłakana w skutkach. Jeszcze raz gratuluję postawy w meczu w Lubartowie i już przygotowujemy się pełną parą do sobotnich zawodów z Wisłą Puławy.