Inauguracja wiosennej rundy

Od 28.03.2015 r./sobota/ rusza rewanżowa runda Wojewódzkiej Ligi Juniora Młodszego. Skład Ligi został uszczuplony o lidera /PM Motor Lublin/ i wicelidera /Górnik Łęczna/, które awansowały do rozgrywek centralnych. Nasz zespół /Motor Lublin S.A./ przystąpi do rozgrywek w składzie mocno zmienionym. Sześciu piłkarzy / Kuba Buczek, Chachuła Michał, Kożuchowski Piotr, Kozłowski Bartek, Jaśkiewicz Krzysztof, Tkaczuk Bartek / wzmocniło zespół Grzegorza Komora w Makrolidze, natomiast zasilił nasze szeregi Maks Cichocki oraz Kuba Futrzyński z rocznika 2000 ponadto z wypożyczeń wraca: Darek Drzazga, Lukashuk Dmytro i Wojtek Próchniak.

Na inaugurację rozgrywek wiosennych podejmujemy piąty zespół Ligi - Hetmana Zamość. Pomimo iż jesteśmy gospodarzami tego meczu to ze względu na murawę przy ul. Kresowej, zostanie on rozegrany na sztucznym boisku w Łęcznej.

Przedmeczowa zbiórka została wyznaczona na ul. Turystycznej na parkingu przy E. Leclercu o godz. 9.30.

Wszyscy powołani na ten mecz powinni zabrać ze sobą komplety meczowe / Niebieskie - Global, Żółte oraz Czarne z długim rękawem / oraz aktualny dokument tożsamości.

Prosimy o sprawdzenie ważności badań lekarskich i dostarczenie aktualnych.