Hetman Zamość - PN Motor Lublin 0 : 6

Hetman Zamość - PN Motor Lublin    0 : 6

Tak jak dobrze zaczęliśmy rundę jesienną od meczu z Widokiem, tak samo dobrze ją zakończyliśmy w Zamościu, wygrywając 6-0. Mecz od początku układał się po naszej myśli. Szybko zdominowaliśmy przeciwnika w operowaniu piłką, grze kombinacyjnej. Znowu uczyliśmy się nowego ustawienia 4-3-3, które będziemy stosować w rozgrywkach Makroligi. Podobało mi się, że w drugiej połowie potrafiliście w miarę płynnie przejść ( po zejściu Maksia) do systemu 4-4-2. Co mi się nie podobało i nad czym trzeba popracować? Lepsza gra obronna całego zespołu w obydwu systemach. W pierwszej połowie dwa błędy- spalony po nonszalancji Maksia i Norbiego, oraz dla mnie faul i karny nie podyktowany, ze strony Doriana, a w drugiej połowie brak agresywności w drugiej linii i dwójki środkowych obrońców przy sytuacji sam na sam zawodnika Hetmana. Niby mało ale te rzeczy trzeba eliminować w nowej rzeczywistości.Uwagi, które kieruję do Was podczas meczu i zaraz po, bierzcie sobie do serca i poprawiajcie błędy, bo te uwagi są dla zawodników- bezcenne. Co było jeszcze warte odnotowania? Bardzo dojrzała gra Patryka ( bezbłędna 1 połowa, trochę gorsza jakościowo 2), dwie bramki Doriana ( ale pamiętaj o błędach, które popełniasz i o których Ci mówiłem), piękna bramka Maćka z wolnego, no i oczywiście dwie jakże inne, wyjątkowej urody bramki naszego kapitana Szymka- to był majstersztyk Szymek-brawo. Podobała mi się gra naszych bramkarzy i zmiana jaką dał Michał Król, bez kompleksów ze starszymi przeciwnikami i bardzo dobrą jakością gry. Gralibyśmy w tym meczu jeszcze płynnie,j gdyby własne straty ograniczył Norbert, od którego wymagam dużo lepszej jakościowo postawy. Od meczu z Radzyniem gramy bez kilku podstawowych i kluczowych zawodników: Wojtka Gęborysa, Ziela, Piotrka Bielawskiego, Mikiego, Maksia i całą rundę Czarka Kabały- dlatego cieszę się, że pozostali gracze stanęli na wysokości zadania i otrzymaną szanse wykorzystali, co będzie procentować w nadchodzących rozgrywkach. I jeszcze zapomniałem o Maksiu. Zadowoleni jesteśmy wszyscy, że wracasz do żywych chłopie. W wolnej chwili siądę i podsumuję w formie pisemnej całą rundę i najbliższą przyszłość.