Zakńczenie sezonu

25.10.2014r. / sobota / na Arenie Lublin o godz. 18.00 odbędzie się mecz derbowy pomiędzy Motorem Lublin a Lublinianką. Zapraszamy wszystkich zawodników którzy w ubiegłym roku zdobywali Mistrzostwo Wojewódzkiej Ligi Trampkarza Starszego oraz zawodników którzy w obecnym sezonie wywalczyli awans do Centralnej Ligi Juniora . Przed meczem oraz w przerwie przewidziana jest dekoracja drużyn za osiągnięcia sportowe w obecnym i poprzednim sezonie rozgrywkowym.

Lista zaproszonych zawodników rocznika 99/98:

L.p. Nazwisko Imię / Drużyna M. Komara /

18 TKACZUK BARTŁOMIEJ

19 WELMAN MACIEJ

20 ZIELIŃSKI ADRIAN

Ceremonia dekoracji została podzielona na dwa etapy:

I etap - przed rozpoczęciem meczu, gdzie nagrody odbiorą piłkarze i trenerzy z roczników 95/65 (za zeszłoroczny awans do Centralnej Ligi Juniorów), 98 (w tym sezonie pierwsze miejsce w I Lidze Wojewódzkiej Juniorów młodszych i awans do Centralnej Ligi Juniorów), 2003 (drugie miejsce w Polsce w Deichmann Mini mistrzostwach);

II etap - odbędzie się w przerwie meczu seniorów - wtedy to nagrody odbiorą zawodnicy i trenerzy drużyn z roczników 99, 00, 01 (odpowiednio mistrzostwo Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Starszych i Młodszych oraz Wojewódzkiej Ligi Młodzików Starszych).

Drużyny odbierające nagrody w I etapie (+ewentualnie rocznik 99) zbierają się na godzinę przed rozpoczęciem meczu t.j. 17.00 i wchodzą grupami na sektor VIP przez bramkę od strony parkingu dla VIPów. Ceremonia wręczenia nagród rozpocznie się ok. 17:45. Pozostałe drużyny wchodzą analogicznie grupami na sektor VIP gdy przyjadą ze spotkań ligowych.

Prosimy aby wszyscy zawodnicy przybyli na mecz w wyjściowych dresach klubowych / granatowe kpl. Zina /